Igår kände jag för att testa några till guld- och silverfärgade temporära tatueringar / flash tattoos, de är ju verkligen så galet snygga!! Om ni klickar HÄR kommer ni till inlägget där jag visar upp mina två ark och de första tatueringarna jag testade, samt berättar hur länge de håller och hur man får dem att hålla så länge som möjligt :)

Dessa pryder min arm. Tycker fatimas hand är en så vacker symbol!

Bjuder på en sorts outfit-bild i samma vända.. :P

Har matchat med dessa accessoarer :)

Sen blev det en på ryggen också, min pojkvän kom faktiskt på den här idén och jag tycker det ser riktigt häftigt ut! :) Nästan så man skulle vilja tatuera en sånhär på ryggen på riktigt.. Fast kanske ändå inte vill ha nålar i ryggraden, tror det skulle bli extremt obehagligt..
Vad tycks? :) Har ni använt några snygga metallic tattoos hittills i sommar?
Superfint! Jag är också riktigt sugen att testa på metallic tattoos, tycker man ser dem lite överallt nu :) jag har ett armband med Fatimas hand på också, ett av mina favoriter!
Svar:
Maria Norrgård
Mirja
Ursnyggt!!! *vill haaaa*
Svar:
Maria Norrgård
Mimas Hälsa&Skönhet
Wautsi så snyggt! Jag skulle gärna vilja testa metallic tattoos :)
Svar:
Maria Norrgård

7