
Någon annan som har nåt större projekt på gång inför hösten, en flytt, ny skola, nytt jobb eller så?
Åh känner igen känslorna minus det där med distansförhållandet. Kämpa på!
Bävar inför den dagen då det är dags att flytta tillbaka för oss. Det är lite pyssel att packa ihop ett bohag, fyra människor och en hund :/ Vi vet liksom inte ens vart vi ska bo eftersom vi sålde vårt hus i Sverige. Äsch, vi tar nog och stannar här, det verkar enklast :)
Hälsningar Linnea i Bayern
Det e jobbig det här med distans förhållandet!;( I 3 år hade pendlade jag mellan Helsingfors och stockholm. Det e ett bra test om kärleken e äkta ialla fall!;)
svar: Jag har också ett sugar crush lack från IsaDora som jag är vääääldigt nöjd med! Det är i en ljus, ljus orange/peachig färg och jag älskar det! :) De kanske finns att få tag på på kicks fortfarande, i typ nån rea korg. Jag skulle också gärna köpa flera färger!

6